A 20 ounce bag cost $2.80 if the unit price stays the same how much does a 35 ounce bag cost ?

.

A 20 ounce bag cost $2.80 if the unit price stays the same how much does a 35 ounce bag cost ?

Need a  Professional  Writer to Work on this Paper and Give you an A+  100 % Original Paper?   .

.


Order This Paper Now